INFOSERWIS C&C

(…) wykroczenie drogowe ukarane przez GITD, które nastąpiło w dniu (…).01.2021 podczas przejazdu autostradą A1 w kierunku Gdańsk, w trakcie odcinkowego pomiaru kontroli prędkości. Dozwolona prędkość 70km/h została przekroczona o 20 km/h.

1433104

W dniu …10.2020 o godzinie (…) jechałem z Barda do Wrocławia samochodem marki (…). W miejscowości Przerzeczyn Zdrój na drodze DK8 przekroczyłem prędkość o 37 km/godz. (jak wynika z pomiaru fotoradaru). Dozwolona prędkość wynosiła w tym miejscu 40 km/godz. (…)

1433203

W dniu (…).07.2020 r. jechałem z Warszawy do Lublina samochodem marki (…) nr rej. (…). O godz. (…) za obwodnicą Garwolina na drodze S17 i przekroczyłem prędkość o 29 km/godz (jak wynika z pomiaru przez patrol policji). Dozwolona prędkość wynosiła w tym miejscu 120 km/godz. Mandat w wysokości 100zł przyjąłem akceptując wykonany przez policję pomiar prędkości.

1432888

W dniu (…).12.2019 w miejscowości Brwinów na parkingu przy autostradzie A2 podczas manewru cofania spowodowałem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym za co zostałem ukarany mandatem karnym w wysokości 300,00 PLN i 6 punktami karnymi.

W celu zaparkowania na parkingu w pobliżu toalet przejechałem jedno z wolnych miejsc. Chcąc zaparkować musiałem wycofać kilka metrów. Niestety nie zastosowałem odpowiedniej dbałości i nie zauważyłem nadjeżdżający samochód marki Skoda. Moim zdaniem kolizja nie kwalifikowała się do wzywania policji niestety kierowca poszkodowany uparł się i został wezwany patrol drogowy z Komendy w Pruszkowie

1430407

… w dniu 21.05.2020r w godzinach rannych 9.15, piękna pogoda, jadąc drogą asfaltową Jutrosin-Rawicz, będąc na skrzyżowaniu i ruszając usłyszałem jakieś piski wydostające się z wnętrza samochodu. Zatrzymałem się natychmiast i zauważyłem wyciek oleju. Zjechałem ze skrzyżowania. Po oględzinach na miejscu, mechanik samochodowy stwierdził, że pojazdem nie można jechać na kołach i że musi być holowany. Zadzwoniłem po pomoc drogową (…) PPHU OMEGA z Rawicza (…). Obsługa holowania z mojego punktu widzenia była profesjonalna. W międzyczasie zadzwoniłem do firmy, która zajmuje się naprawą skrzyń biegów automatycznych i kazano mi przyholować samochód.

1433048

Do zdarzenia doszło w/w dniu j.w o g. 10.48 za tablicą dalej oznaczającą miejscowość Gwoździny na trasie „46” (Opole-Lubliniec). W tym czasie jechałem naprzeciwko nisko świecącego słońca. Nadmieniam, że patrol policji z KP w Oleśnie, który”namierzył” mnie był oddalony od pierwszych zabudowań o kilkaset metrów. Sytuacja powyższa mogła mnie zdezorientować. Patrol policji, który mnie zatrzymał był zdecydowanie nastawiony na „polowanie” na kierowców w ramach ogólnopolskiej akcji w nieadekwatnym m-cu. W rzeczonym dniu na całej trasie jechałem zgodnie z przepisami i zdrowym rozsądkiem. Jestem długoletnim członkiem C&C i dokładam starań do przepisów ruchu drogowego.(…)

1432441

W dniu (…) 05.2020 o godz. (…) wyjeżdżając z parkingu na ulicę Wolności w Jeleniej Górze skręcając w lewo, przejechałem podwójną linię ciągłą. Z przeciwnej strony jechała Policja i zauważyła mój niewłaściwy manewr – ukarała mnie mandatem za wykroczenie drogowe.

1433191